Легка атлетика

2017-05-12

/Files/images/IMG_3155[1].JPG

12 травня 2017року на СК «Машинобудівник» м. Фастова відбулися ХVІІІ Спортивні ігри учнівської молоді міста з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 9 команд ЗНЗ, загалом близько 200 учасників. Змагання проходили в напруженій спортивній боротьбі. За результатами змагань в загальнокомандному заліку І місце виборола команда ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (408 оч.), ІІ – Ліцей - інтернат (352 оч.) і ІІІ – ЗОШ І-ІІІ ст.№2 (334оч.) В особистому заліку з видів програми кращими стали:

Ліцей – інтернат - естафета 4х100м

Переможець змагань в командному заліку був нагороджений перехідним кубком управління освіти та грамотою відділу з питань молоді та спорту, призери грамотами. Переможці і призери в особистому заліку були нагороджені грамотами відділу з питань молоді та спорту .