• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади «Консультант з дошкільної освіти» Комунального закладу Фастівської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади «Консультант з дошкільної освіти» Комунального закладу Фастівської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

2022-11-24

/Files/images/60769f057e112889260481.jpg

Оголошення про проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади «Консультант з дошкільної освіти» Комунального закладу Фастівської міської ради

«Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади «Консультант з дошкільної освіти» Комунального закладу Фастівської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Київської області» (вул. Л.Толстого, 8, м. Фастів, Київська область, 08500).

Назва посади, кількість вакантних посад;

найменування та місце знаходження установи

Консультант з дошкільної освіти Комунального закладу Фастівської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Київської області – 1 вакантна посада

Місце знаходження: вул. Л.Толстого, 8, м. Фастів, Київська область, 08500

Найменування посади та умови оплати праці

Консультант з дошкільної освіти Комунального закладу Фастівської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Київської області

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007 №643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки»; постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 № 695 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників»; наказу Міністерства освіти України від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до консультанта

Посаду «Консультант з дошкільної освіти» Комунального закладу Фастівської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як двох років, пройшов конкурсний відбір та визнаний переможцем конкурсу.

Перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі у конкурсі

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, особисто подає такі документи:

ü заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

ü копію паспорта громадянина України;

ü резюме у довільній формі;

ü копію трудової книжки;

ü копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

ü мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Копії документів, поданих до конкурсної комісії, завіряються власноручно власниками цих документів із додержанням вимог стандартів з діловодства.

У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається дата, зазначена на поштовому штемпелі.

У разі невідповідності поданих документів встановленим вимогам, претенденти до конкурсного відбору не допускаються, про що їм повідомляється.

Документи подаються до конкурсної комісії особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою).

Секретар конкурсної комісії приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Документи приймаються з 23 листопада по 12 грудня 2022 року за адресою: вул. Л.Толстого, 8, м. Фастів, Київська обл, 08500.

Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість

Конкурсний відбір починається 15 грудня 2022 р.

о 13.30.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту.

Кваліфікаційний іспит може проводитися за напрямами:

ü знання законодавства у сфері освіти;

ü знання професійного розвитку педагогічних працівників, у тому числі, підвищення кваліфікації.

Кiлькiсть переглядiв: 89

Коментарi